Polepy dopravních vozidel

Polepy aut
Polepy aut PVC samolepkou, řezanou fólií a OWV děrovanou fólií.
Polepy výloh
Polepy výloh PVC samolepkou nebo řezanou fólií.
Firemní pracovní oděvy
Návrh a vyšití Vašeho loga a informací na pracovní oděvy.
Reklamní bannery
Výroba reklamních bannerů různých gramáží a velikostí.

Reklama na dopravních prostředcích je nejvíce účinnou a efektivní reklamou vůbec. Výhodou oproti statickým typům reklamy je její pohyb ve velkém prostoru a tudíž vysoké procento shlédnutí mnoha potencionálních zákazníků. A právě z těchto důvodů se investice do kvalitního a nápaditého polepu Vašeho firemního vozu určitě vyplatí.

Za dobu naší práce v oboru jsme získali mnoho cenných zkušeností a praxe v oblasti polepů dopravních prostředků. Na začátku se výroba orientovala pouze na jednoduché polepy z oblasti řezané reklamy. S příchodem nových technologií se možnosti tohoto odvětví reklamy rozšířili na polep celoplošných tisknutých polepů. Na silnicích dnes tak můžete potkat celoplošně polepené dopravní prostředky, které na sebe poutají pozornost svým neobvyklým designem.

Pro polep dopravních prostředků používáme kvalitní fólie s životností 5 až 7 let a na přání zákazníka můžeme zvolit i lité fólie s životností 10 let. Standardní záruka na životnost je 3 roky.

Technologie výroby:
Řezaná grafika
Velkoplošný digitální tisk
Materiály:
Samolepící fólie (polymerické na rovné plochy s malými prolisy, lité na velké prolisy a celoplošné polepy.
Fólie lesklé a matné – pro okenní grafiku, fólie reflexní, fluorescentní a magnetické nebo děrované tištěné fólie, přes které je stále umožněn výhled z auta ven.
Finální úpravy:
Laminací chráníme Vaše tiskové materiály proti mechanickému poškození a prodlužuje se tak životnost a stálobarevnost inkoustů.